El Yapımı Bazlama

Sofraların vazgeçilmez lezzetlerinden olan bazlama el yapımı olarak Doruk Tandır'da. Özel üretim teknikleriyle sizlerin beğenisine ve sofralarına sunduğumuz el yapımı bazlamalarımız yumuşak dokusu buram buram kokusuyla sizi geçmişe götürecek. Özel paket ambalajıyla satışa sunulan el yapımı bazlamarımız fırından sofranıza tazeliğini ve sağlığını koruyarak ulaşmakta

Geleneksel lezzeti ve mükemmel pişme oranlarını yakalamak için yapılan denemelerimizle sizlerin beğenisine sunduğumuz el yapımı bazlama müşterilerimizin ve tüketicinin büyük beğenisini kazanarak sofralarda yerini almaktadır. Her geçen gün artan taleplere cevap vermek ve lezzetimizi bir üst seviyeye taşımak için sürekli yenilenme anlayışı içinde üretimlerimize devam etmekteyiz.

El Yapımı Bazlama Nedir?

Bazlama geçmişten günümüze Anadolu'lunun her noktasında kendine yer bulmuş kimi zaman fırınlarda kimi zaman saçta pişirilegelmiştir. Yumuşak dokusu ve benzersiz lezzeti onu ekmekten farklı bir konuma taşımıştır. El yapımı bazlama hamurun mükemmel derecede mayalanmasıyla lezzet yoğunluğuna kavuşur ve kontrollü pişirmeyle tamamen pişirilip dolgun yumuşak şeklini alır. El yapımı bazlamada mayalanma, un ve pişim bazlamanın lezzetine direk etki eder. Farklı şekil ve yöresel formlarda Anadolu insanı tarafından yüzyıllar boyunca pişirilip tüketilen el yapımı bazlama bugün Doruk Tandır tesislerinde üretilerek sizlerin sofralarına sunuluyor. Unundan mayalanmasına pişimden sofranıza gelene kadar her aşama özenle titizlikle takip edilerek geleneksel lezzetimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Image
Image

El Yapımı Bazlama Üretimi, En Sağlıklı ve Hijyenik Koşullarla Konya'da Doruk Tandır'da,

Uzun yıllar fırıncılık ve ekmek üretimi sektöründe hizmet sunan Doruk Tandır Unlu Mamülleri, Anadolunun geçmişten günümüze miras bıraktığı aranan, özlenen lezzeti el yapımı bazlama müşterileriyle buluşturmak için yoğun arge çalışmaları yürütmüş bunun neticesindede modern altyapıya sahip özel tesislerinde el yapımı bazlama üretimine başlamıştır.

 

Unundan mayasına, pişim süresine varana kadar her detay defalarca deneyimlenerek geleneksel bazlama lezzetine kavuşulmuş ve bu özel üretim biçimiyle el yapımı bazlama üretimi yapılmaktadır. Fı

Doruk Tandır Unlu Mamüller olarak Konya'da her gün binlerce eve ve sofraya geleneksel el yapımı bazlama lezzetini sunuyoruz. Son derece modern hijyenik tesislerde üretim yapılan bu lezzet Konya'da yüzlerce dağıtım noktasında satışa sunulmaktadır.Halkımızın beğenisini ve taktirini kazanan el yapımı bazlama lezzet ve sağlıkla sofralarınıza sunuluyor.