Üretimden Sofralara Her Aşamada Kalite, Titizlik, Sağlık

YENİLİKÇİ & KALİTELİ ÜRETİM

YENİLİKÇİ & KALİTELİ ÜRETİM

Üretilen tüm ürünlerimiz için kaliteli yenilikçi hizmet sunuyoruz.  Sektörel taleplere cevap verebilmek amacıyla, personel, makina ve kalite standartlarımızı sürekli geliştirerek iş ortaklarımıza ve sektörümüze katmadeğer sağlıyoruz. 
YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Üretim, satış ve satış sonrası tüm aşamalarda müşterilerimizi memnun edecek ticari bir ortam oluşturmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizden gelen tüm veriler değerlendirilerek hep daha iyisini sunmak için çalışıyoruz.

DENEYİM & BİLGİ

DENEYİM & BİLGİ

Sektörde çeyrek asıra yaklaşan bir sürede edindiğimiz bilgi ve tecrübemizi üretimin her aşamasına yansıtarak bilgi ve deneyimlerimizle farkındalık oluşturmayı hedefliyoruz. Teknoloji ve mühendislik yeniliklerini yakından takip ederek kendimizi sürekli geliştiriyoruz 
Image
Image
Image
Image
Doruk Tandır Unlu Mamüller’i 2007 yılında günlük 300 adet ekmek üretim kapasitesi ile küçük bir alanda tandır ekmek fırını ile aile şirketi olarak iş hayatına başlamıştır. Günümüzde 2000 metrekare alanda faaliyet gösteren günlük 100.000 adet ekmek üretim kapasiteli bir işletme haline gelmiştir. Doruk Tandır Unlu Mamülleri tüketici ihiyaçlarını göz önünde bulundururak ekmek üretimi yanısıra farklı ürün çeşitleri de sunmaktadır.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar bizimle çalışmayı sürdüren müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz en büyük gurur kaynağımızdır.

 Üretimini Yaptığımı Ürün ve Ekmek Çeşitleri

Tandır Ekmeği Kepek Ekmeği
Tiritlik Tandır Ekmeği Köy Ekmeği
Tandır Düğün Ekmeği Kula Ekmeği
Tandır Gevreği Mısırlı Ekme
Tandır Böreği Ruşeymli Ekmek
Muhacir Ekmeği Sandvic Ekmek
Galeta Unu Sarı Ata Ekmeği
Baharatlı Osmanlı Ekmeği Sarı Köy Ekmeği
Balina Ekmeği Sütlü Ekmek
Çavdarlı Ekmek Tam Buğday Ekmeği 
Diyabet Ekmeği Tam Çavdar Ekmeği
Francalı Ekmek Tam Tahıl Ekmeği
Hamburger Ekmeği Tereyağlı Mısır Ekmeği
Isparta Ekmeği İtalyan Ekmeği
Paketli Roll Ekmeği  

 

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE ÖZLENEN GELENEKSEL LEZZETLERİMİZİ SOFRALARINIZA SUNUYORUZ.

Doruk Tandır Unlu Mamüller olarak, Anadolu'nun ve Konya'mızın özlenen geleneksel lezzetlerini sizlerin sofralarına sunmanın gururunu yaşıyoruz. Modern, hijyenik ve sağlıklı üretim tesisimizde ürettiğimiz ürünler hergün en taze ve lezzetli haliyle sofralarınıza misafir oluyor. Sizler için üretmekmenin sofralarıza misafir olmanın, lezzeti ve emeği paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Image
Image